صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل رایگان تضمینی

افزایش فروش

روزانه هزاران نفر برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود در گوگل جستجو میکنند

پس شما اگر صفحه اول گوگل باشید تا محصولات خود را بهشون معرفی کنید

مطلب کامل بخونید

هر پست و محصولی که ما ارسال میکنیم

بعد چند روز صفحه اول گوگل قرار میگیره

یک ماه بصورت رایگان محصولاتون قرار میدهیم

در صورت رضایت بسته خرید میکنید

قیمت بسته ماهی 5000 تومان

شما اگر محصولات صفحه  اول گوگل باشه

فروشتون چند برابر میشه

از سرتاسر کشور مشتری پیدا میکنید

حتی صادرات هم میتونید کنید

برای اطلاعات بیشتر در واتساپ و تلگرام پیام بدید

09377606961

صفحه اول گوگل

گوگل (به انگلیسیGoogle) یک شرکت آمریکایی فعال در حوزهٔ فناوری اطلاعات شامل جستجوی اینترنتی، رایانش ابری و تبلیغات، نرم‌افزار و سخت‌افزار است.

گوگل میلیاردها[۱۰۰] صفحه وب در فهرست جستجوی خود دارد تا کاربران بتوانند هر موضوع دلخواهشان را با استفاده از کلمات کلیدی و عملگرها جستجو کنند. علی‌رغم محبوبیتی که این نوع جستجو دارد، توسط سازمان‌های زیادی مورد انتقاد گرفت. در سال ۲۰۰۳ نیویورک تایمز از گوگل شکایت کرد و ادعا می‌کرد که ذخیره محتویات سایت‌ها نوعی تخلف در حق تکثیر محسوب می‌شود.

جستجوگر گوگل، محبوب‌ترین سرویس این شرکت است. در نوامبر ۲۰۰۹ گوگل با ۶۵٪ از سهم بازار موتور جستجوی برتر در آمریکا بود.[۱۰۷] گوگل از راه این وبگاه روزانه صدها میلیون دلار دریافت می‌کند. دامنه اصلی این سایت در اوت ۲۰۱۱، ۱۶۵ میلیون بار بازدید شده‌است.[۱۰۸]

بهینه‌سازی موتور جستجو

بهینه‌سازی موتور جستجو ؛ (به انگلیسیSearch Engine Optimization)، به‌اختصار سئو (به انگلیسیSEO)، یک‌روند مناسب برای بهتر دیده شدن یک وب‌سایت یا یک صفحه وب در نتایج جستجو طبیعی یک موتور جستجو است. معمولاً وب‌سایت‌هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدیدکننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آوردند و این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتری تبدیل شوند.